TNV Grup Turizm ekibi yaklaşık 20 yıldır yurtdışından ülkemize gelen turistlere verdikleri hizmetlerin tecrübesiyle yola çıkarak tamamen yaşadığı yeri yeniden keşfetme merakı ve bu anlamda kültür bilincini geliştirmek arzusunda olan kendi insanımıza yönelik bir kültür turları projesi oluşturdu.

Zamanla bu proje nasıl bireylerin fiziki bünyelerini korumak ve güçlendirmek için A – B - C gibi muhtelif vitaminlere ihtiyacı varsa “Tarih ve Kültür Bilinci” içinde tarih vitamini ihtiyacı esprisinden yola çıkılarak T vitamini olarak isimlendirildi ve kısa sürede değişik tarzda özel ilgi odaklı, temalı İstanbul kültür turları planlayan ve gerçekleştiren bir marka haline geldi.

İlerleyen dönemlerde yürüyüş ağırlıklı İstanbul kültür turlarının dışında “Tarihi ve Kültürel Temalar” içeren pek çok yeni projeleriyle gelişmeye devam eden T vitamini, İstanbul'un en ünlü kültür turu olan Prof. Dr. Murat Belge ile birlikte Boğaziçi ve Yalılar tekne turlarını gerçekleştirdi.

TNV Grup Turizm, T vitamini markasıyla İstanbul odaklı internet portalı ve kültür turları alanındaki faaliyetleri dışında;Türkiye Seyahat Acentaları Birliği üyeliği ( TURSAB Belge No - A 5919 )
Sıcak, samimi yaklaşımlarla hedefe yönelik çözümler üreten ekibi
Tamamı Turizm Bakanlığı belgesine sahip profesyonel turist rehberleri
Bünyesinde bulunan Limuzin, Klasik Otomobil ve diğer VİP araçları
Ülke genelinde partneri olan onlarca konaklama tesisi
Alternatifli önerileri ve kurumsal yaklaşımı ile toplantı organizasyonu hizmeti
ve şu anda ilgili web sitesinde bulunduğunuz üzere de,
Tvitamini markasıyla tüm yiyecek ve içecek servisleri yine kendisi tarafından hazırlanan lezzetli menü alternatifleriyle özel gruplara boğaz tekne turları ve tekne kiralama organizasyonu hizmetlerini vermektedir.

TNV Grup diğer servisleriyle ilgili web siteleri;

www.limuzinkiralama.com

TURSAB A 5919